O nás

Poskytujeme nejlepší možná řešení na klíč

Jedinečný styl integrovaného poradenství a odborné zaměření

PwC Legal je mezinárodní advokátní kancelář, která nedělá jen právní poradenství, ale skutečný byznys. Byznys je globální věc, proto i my jej děláme globálně, z domova.

Naším cílem je poskytovat nejlepší možná řešení na klíč přinášející našim klientům maximální přidanou hodnotu v jejich podnikání. Pracujeme jak pro globální klienty, tak pro klienty s místním zastoupením. Využíváme zkušeností a kapacit rozsáhlé mezinárodní sítě PwC Legal/PwC a zároveň se soustředíme na evropské i české společnosti a právní úpravu.

Naše služby poskytujeme napříč jednotlivými oblastmi práva i průmyslovými odvětvími. Naši specialisté těží z přehledu a zkušeností dalších odborníků PwC, a mohou tak lépe pochopit specifika daného trhu v příslušném odvětví.

Vše pod jednou střechou

Neděláme pouze právo, děláme business

Čím se odlišuje PwC Legal od klasických advokátních kanceláří? Nabízíme kompletní servis pod jednou střechou poskytující veškeré odborné poradenství, které potřebujete: právní a daňové poradenství, rady v oblasti fúzí a akvizic, forenzních a analytických služeb, přičemž jsou všechny tyto služby integrovány do jedné nabídky služeb.

Našim klientům můžeme nabídnout kromě místních služeb také komplexní balíček přeshraničních služeb. Celosvětová síť PwC umožňuje našim klientům využívat stejně kvalitních služeb ve více než 100 zemích světa prostřednictví jediného kontaktního místa v České republice. Hlavní kontaktní místo v České republice umožňuje větší efektivitu a zajišťuje, že všichni daňoví, ekonomičtí i právní poradci pracují společně na konkrétním výstupu, a že žádné relevantní oblasti nejsou přehlíženy nebo zbytečně pokryty dvakrát.


Kontakty

Petr Kincl

Petr Kincl

Řídící partner, PwC Legal

Tel: +420 734 182 727

Olga Kaizar

Olga Kaizar

Associate Partner, PwC Legal

Tel: +420 602 344 681

Petr Syrovátko

Petr Syrovátko

Associate Partner, PwC Legal

Tel: +420 730 130 919

Zůstaňte s námi v kontaktu