Malý průvodce úředními kontrolami

Zajímá Vás jak probíhají úřední kontroly ve firmách v "novém normálu" a jak se na ně dobře připravit? O tzv. Dawn raids ÚOHS, kontrolách Finančního úřadu, úřadů práce či nastavení efektivního compliance programu hovořili naši experti na právní a daňové služby během prosincového webináře. Nenechte si ujít jeho záznam. Stačí jen vyplnit náš formulář a my Vám záznam obratem zpřístupníme.

Povinná pole jsou označena hvězdičkou(*)

Uděluji svůj souhlas k odběru elektronické komunikace zasílané entitami ze sítě PwC (seznam členských společností globální sítě PwC je k dispozici zde), zejména informací týkajících se: - rozvoje činnosti a služeb - poskytování informací týkajících se členských společností PwC a jejich nabídky služeb, v souladu s příslušnými zákonnými ustanoveními (zejména s ust. § 7 zák. č. 480/2004 Sb., zákon o některých službách informační společnosti). Máte právo vzít svůj souhlas kdykoliv zpět. Každý námi zaslaný e-mail bude obsahovat odkaz www.pwc.cz/odhlaseni, kterým se lze z odběru odhlásit.

Beru na vědomí, že vyplněním formuláře budou poskytnuté osobní údaje v něm obsažené zpracovávány entitami ze sítě PwC uvedenými v části „Správce údajů a kontaktní údaje" v prohlášení o ochraně osobních údajů v souladu s příslušnými zákonnými ustanoveními (zejména Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.dubna 2016, obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR), a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění) na základě oprávněného zájmu výše uvedených entit ze sítě PwC pro účely vyřízení mého požadavku.

Přečtěte si, prosím, naše prohlášení o ochraně osobních údajů, kde se dozvíte více o našem přístupu k osobním údajům a o vašich právech, zejména právu vznést námitku vůči zpracování.

Ve videu Vám představíme tato témata:

  • Změny ve veřejné sféře a ve firmách
  • Kontroly ÚOHS a Evropské komise - Dawn Raids
  • Změny v praxi ÚOHS při šetření na místě
  • Kontroly Finančního úřadu: daňové kontroly
  • Kontroly Finančního úřadu: transfer pricing
  • Kontroly Finančního úřadu a úřadů práce: Antivirus a covidové podpory
  • Forenzní služby a online data při kontrolách ve firmách
  • Efektivní compliance program

Kontakty

Petr Kincl

Petr Kincl

Řídící partner, PwC Legal

Tel: +420 734 182 727

Olga Kaizar

Olga Kaizar

Associate Partner, PwC Legal

Tel: +420 602 344 681

Petr Syrovátko

Petr Syrovátko

Associate Partner, PwC Legal

Tel: +420 730 130 919

Zůstaňte s námi v kontaktu